НОВИНИ ДНЯ: Путін заробляє на війні в Ірані: РФ отримує мільярди, яких вистачить на тисячі дронів щодня  "Жодної дружби": Зеленський розставив крапки над "і" у питанні миру з Росією  Молоко та м'ясо зростуть в ціні? Як зміняться цінники до кінця березня та Великодня  7 прикмет і забобонів на п’ятницю, 13-те, які можуть змінити ваше життя  Закінчуються гроші? РФ може скоротити витрати в бюджеті-2026, - Reuters  Де видобувають найбільше нафти: світовий рейтинг  Зеленський порівняв Орбана з Путіним і закликав ЄС до "плану Б"всі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
09.07.2022 3891

У Києві попрощалися з комбатом-героєм Андрієм Верхоглядом

У Михайлівському Золотоверхому соборі відбулася церемонія прощання з майором Збройних Сил України, командиром батальйону окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, учасником російсько-української війни, Народним Героєм України Андрієм Верхоглядом.

Про це йдетьсяу повідомленні Арміяінформ, передає Укрінформ.

Побратими, друзі, небайдужі українці віддали останню шану Герою.

27-річного захисника поховають у рідному місті Новоград-Волинський на Житомирщині.

22 червня майор Андрій Верхогляд загинув на Донеччині.

Офіцер ЗС України Андрій Верхогляд (позивний «Лівша») народився у Новограді-Волинському в сім’ї військовослужбовців.

З початку повномасштабного вторгнення командир батальйону Андрій Верхогляд у складі механізованої бригади імені Чорних Запорожців боронив підступи до міст Бориспіль та Бровари. 26 березня майор Верхогляд був нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Києві попрощалися з комбатом-героєм Андрієм Верхоглядом 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
09.07.2022 3891
Еще материалы раздела «Столиця»