НОВОСТИ ДНЯ: Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго"  Молода картопля, запечена в духовці з розмарином  Молода картопля в сметанному соусі із зеленню і часником  Україна може виробляти свої ракети з дальністю ураження понад 1000 кілометрів, - Резніков  Стовпчики термометрів досягнуть 30 градусів: синоптики дали прогноз до кінця тижня й розповіли, де чекати на грози  Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюривсе новости дня
Політика
Світ
16.07.2022 512

Китай продає РФ товари, необхідні для продовження війни в Україні — WSJ

Китайські компанії продають РФ товари, необхідні їй для продовження війни в Україні. Зростання експорту мікрочипів, оксиду алюмінію та інших товарів подвійного використання підриває зусилля Заходу зупинити військові дії Росії проти України.

Про це свідчать дані китайської митниці, повідомляє Wall Street Journal.

«За перші п’ять місяців 2022 року поставки мікросхем із Китаю до Росії зросли більш ніж удвічі до приблизно 50 млн дол. Обсяги експорту оксиду алюмінію, який використовується для виготовлення металевого алюмінію, важливого матеріалу у виробництві зброї та аерокосмічній промисловості, у 400 разів перевищили показники минулого року», - повідомляє видання з посиланням на дані китайської митниці.

Зростання вартості експорту частково можна пояснити інфляцією, але дані показують, що багато китайських продавців техніки продовжують вести торгівлю з Росією, попри контроль з боку США.

Наголошується, що такі дії підривають зусилля Заходу зупинити військові дії Росії проти України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Китай продає РФ товари, необхідні для продовження війни в Україні — WSJ 5.00 5 1
Політика / Світ
16.07.2022 512
Еще материалы раздела «Світ»