НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Бізнес
Економіка
20.07.2022 1285

До 70 претендентів на одну вакансію: кому в Києві найскладніше знайти роботу

За даними офіційної статистики, у Києві на одну вакансію претендують 10 безробітних. Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу спостерігалася серед службовців та керівників - на одну вакансію претендують 69 осіб.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Київського міського центру зайнятості (КМЦЗ).

У професійно-кваліфікаційному розрізі найбільше навантаження на одну вакансію також спостерігалося серед технічних службовців (58), фахівців (11 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (10 осіб).

"Гостра нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, менеджерів різних спеціалізацій, продавців-консультантів, водіїв автотранспортних засобів, комірників, адміністраторів, керівників різного рівня та продавців", - зазначили в прес-службі.

За даними КМЦЗ, у професійному розрізі найбільше пропозицій щодо працевлаштування існує для слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, малярів, робітників з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Непогані шанси у вчителів, лікарів, фармацевтів, інженерів, економістів. Як завжди в ціні, водії, фрезерувальники, токарі, оператори верстатів з програмним управлінням, трактористи, машиністи.

"Затребувані також сестри та брати медичні, вихователі, соціальні працівники. Не обійтись і без робітників з комплексного прибирання будинків, двірників, прибиральників, вантажників, підсобних робітників. Потрібні також швачки, кухарі, помічники вихователя", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, на початку липня 2022 року на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебувало 18,2 тисяч безробітних. На одну вакансію претендувало в середньому десять безробітних.

Оценка материала:

5.00 / 4
До 70 претендентів на одну вакансію: кому в Києві найскладніше знайти роботу 5.00 5 4
Бізнес / Економіка
20.07.2022 1285
Еще материалы раздела «Економіка»