НОВОСТИ ДНЯ: Курячі яйця за 100 гривень: експерти попереджають про зростання цін  Кремль виділить Білорусі півтора мільярда доларів  Погода в Україні на п'ятницю, 7 жовтня  "Це котел": щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром  Інфляція в Україні пришвидшилася: НБУ назвав причини зростання цін за останній місяць  В Украину пришло «бабье лето» - без дождя и до +22°  "Вже не свербить імперська амбіція": полковник ФСБ розповів, чому Путін пішов війною на Українувсе новости дня
Бізнес
Економіка
20.07.2022 1328

На одну вакансію претендують десятеро: ситуація на ринку праці у Києві

Київський міський центр зайнятості заявляє, що у столиці на одну вакансію претендують десятеро безробітних.

Найбільше пропозицій є для слюсарів та електромонтерів. Пише ТСН. 

Про ситуацію на ринку праці Києва розповідає Київський міський центр зайнятості.

"За даними статистики, у Києві на одну вакансію претендують 10 безробітних. Проте ситуація в різних галузях різна. За видами економічної діяльності найбільше вакансій станом на 1 липня 2022 року налічується у сфері адміністративного обслуговування (17%), охорони здоров’я (15%), в освіті (13%), на підприємствах переробної промисловості (12%), в оптовій та роздрібній торгівлі (9%)", - йдеться у повідомленні.

Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед службовців та керівників (на 1 вакансію претендують 69 осіб), технічних службовців (58), фахівців (11 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (10 осіб).

Існує гостра нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, менеджерів різних спеціалізацій, продавців-консультантів, водіїв автотранспортних засобів, комірників, адміністраторів, керівників різного рівня та продавців.

Нагадаємо, що у Києві кількість безробітних зменшилася більше ніж удвічі. Серед зареєстрованих безробітних жінки становлять 61,2%, молодь до 35 років – 35%.

Оценка материала:

5.00 / 4
На одну вакансію претендують десятеро: ситуація на ринку праці у Києві 5.00 5 4
Бізнес / Економіка
20.07.2022 1328
Еще материалы раздела «Економіка»