Прес-релізи
Товари та послуги
Ювелірні прикраси — найкраща інвестиція
Люди інвестують по-різному: хтось скуповує цінні папери або криптовалюту. Інші віддають перевагу первинній нерухомості. Проте мало хто знає, що інвестиція в ювелірні прикраси, особливо на основі золота, — теж гарне капіталовкладення. Не потрібно бути експертом, аби розуміти, що запаси дорогоцінних металів вичерпуються, тож за кілька років золото серйозно виросте в ціні. До того ж пандемія COVID-19 показала, що навіть соціальні й економічні фактори мають вплив на вартість дорогоцінних металів.
Чому варто інвестувати в ювелірні прикраси: 4 ключових причини
Як тільки людина чує про інвестицію в золото, то перш за все згадує про монети й золоті злитки. При цьому купити золотий браслет на руку — також вважається інвестицією. Тільки все залежить від вибраної моделі, проби золота й інших факторів. Експерти радять вкладати кошти в ювелірні прикраси з 4-х причин:
1. Інвестиція в дорогоцінні метали й коштовне природне каміння — одна з найнадійніших. Нову нерухомість можна швидко збудувати, але не поповнити світові запаси золота.
2. Початковий внесок мінімальний. Чого не скажеш про купівлю квартири або цінних активів.
3. На ціну ювелірного виробу впливає не лише кількість золота в сплаві, але й робота ювеліра. Тож це вже вигідніше, ніж купувати простий банківський злиток, відлитий механічно.
4. Золоті ювелірні прикраси можна носити кожного дня. Як тільки вони втратять свою актуальність або набриднуть, їх можна покласти до скриньки й залишити там на кілька років.
Як вибрати вдалу ювелірну прикрасу для інвестиції
Важливо шукати не лише якомога більшу питому вагу золота в ювелірній прикрасі, але й опиратися на інші дані. Йдеться про:
1. Неповторність. Дизайнерські прикраси завжди мають вищу ціну, ніж коштовності масового виробництва.
2. Класика. Попит залишається виключно на мінімалістичні прикраси. Якщо це надто яскрава каблучка, можливо, за кілька років вона втратить в ціні, оскільки вийде з тренду.
3. Інкрустація. Якщо хочеться вигідно інвестувати кошти, розглядайте прикраси з натуральним дорогоцінним камінням. Це може бути діамант, сапфір, смарагд, рубін, топаз, перлини. Важливо, аби камінь мав високий показник чистоти й на ньому були відсутні дефекти.
4. Антикваріат. Найвигідніше купувати прикраси, які мають певну історичну або культурну цінність. Високо цінуються коштовності, які передаються з покоління в покоління.
5. Документація. Не забувайте, що кожен ювелірний виріб повинен мати паспорт, клеймо й пробу, а також атестат на дорогоцінне каміння.
Не женіться за високою вартістю. Краще трохи почекати й купити золоту каблучку або браслет на сезонному розпродажі. Чим дешевше вдасться придбати золото, тим вигідніше його продати в майбутньому.
Звертайте увагу не лише на ювелірні прикраси від новітніх майстрів, але й на моделі, виготовлені в стилі ар-деко. Вони відрізняються масивною інкрустацією натуральним камінням.