НОВОСТИ ДНЯ: У ЄС запропонували заборонити експорт до Росії смартфонів  В Україну йде велике потепління: температура буде майже літня  Просто поєднайте картоплю і фарш: ніжні зрази, які не розвалюються  Залужний підтвердив, що Зеленський з початку президентства довірив військові рішення генералам  Люті морози чи потепління: якою буде зима в Україні  Корабель NASA спробує збити супутник астероїда. Де і коли дивитися  Санду пригрозила позбавленням громадянства тих, хто погодиться воювати на боці Росіївсе новости дня
Бізнес
Технології
26.07.2022 410

Оновлення Windows 10 перешкоджає роботі USB-принтерів

Microsoft підтвердила, що оновлення KB5014666, випущене 28 червня 2022 року, перешкоджає роботі USB-принтерів.

Як повідомляють на сайті Neowin, воно некоректно працює для ПК з Windows 10.

Через помилку у цих системах показуються дублікати одного принтера. Програми, які посилаються на певний принтер за назвою, не можуть надрукувати документ.

У компанії  кажуть, що працюють над розв'язання проблеми в майбутньому оновленні. Тим часом користувачі можуть надіслати звіти із відгуками та спробувати тимчасові обхідні шляхи.

Як це зробити:

  • Відкрийте програму "Налаштування", перейдіть до "Bluetooth і пристрої" та виберіть "Принтери та сканери".
  • Якщо існує копія інсталяції наявного принтера, наприклад із суфіксом "Копія1", підтвердьте, чи працює друк на цьому принтері. Цей принтер має працювати належним чином.
  • Якщо необхідно використовувати оригінальний принтер, а не дублікат, клікніть правою кнопкою миші на дублікат принтера, виберіть "Властивості принтера" та виберіть вкладку "Порти". Зверніть увагу на порт, що використовується.
  • Відкрийте "Властивості принтера" на оригінальному принтері та виберіть вкладку "Порти". Зі списку виберіть параметр порту, який використовується принтером-дублікатом. Якщо цей оригінальний принтер працює нормально, копію принтера можна видалити.

Інші варіанті команда Microsoft детально описала у технічній інструкції на офіційному сайті.

Оценка материала:

5.00 / 2
Оновлення Windows 10 перешкоджає роботі USB-принтерів 5.00 5 2
Бізнес / Технології
26.07.2022 410
Еще материалы раздела «Технології»