НОВОСТИ ДНЯ: Можуть образити і заарештувати: в РНБО розповіли, як білорусів карають за спілкування державною мовою  Гордон показав відео з Лолітою, де вона називає українців "бандерівцями": "У неї вселився диявол. І, схоже, не один"  Нацбанк має два сценарії щодо гривні – експерт  Учені знайшли залишки палацу кровожерного онука Чингісхана  Космічний апарат NASA побачив, як комета врізалася в Сонце  "Партизани будуть раді": стало відомо, куди тікають окупанти з правого берега Дніпра у Херсонській області  Закон про легалізацію зброї ухвалять найближчим часом, - Монастирськийвсе новости дня
Політика
Світ
03.08.2022 708

Генерал-лейтенант розповів, хто причетний до загострення ситуації між Косовом та Сербією

До загострення конфлікту між Косовом та Сербією причетна Росія для того, щоб світ перемкнув свою увагу з війни в Україні.

Для цього, на думку українського генерал-лейтенанта, Росія кинула туди своїх спецагентів. Пише ТСН. 

Таку думку висловив ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко.

"Росіяни роздмухують цей конфлікт, щоб переключити увагу світової громадськості з війни в Україні на Балкани або будь-яке інше місце. Вони кинули гроші в Сербію, підігріли та поставили завдання спецслужбам. Решта – деталі. У цьому плані дуже негативну роль для України відіграє загострення ситуації з Тайванем. Американці можуть відволіктися на цю тему, відкрити лендліз і для Тайваню".

Нагадаємо, експертка-балканістка Марія Гелетей назвала роль РФ у загостренні між Косовом та Сербією. Росія може використати Балканський конфлікт для розпалювання війни в центрі Європи.

Оценка материала:

5.00 / 4
Генерал-лейтенант розповів, хто причетний до загострення ситуації між Косовом та Сербією 5.00 5 4
Політика / Світ
03.08.2022 708
Еще материалы раздела «Світ»