НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.08.2022 8192

Учені розкрили ще один секрет вагітної єгипетської мумії

Під час нового дослідження експерти зайнялися повторним вивченням знаменитої 2000-річної вагітної єгипетської мумії.

ee1451ebd74b217b87b508c37313d583_08.08.22

Дослідники заявили, що, незважаючи на те, що рентгенівські знімки та комп'ютерна томографія минулого року показали те, що виглядало як плід, учені припустилися помилки через комп'ютерну ілюзію і неправильне тлумачення томограми. Пише ТСН. 

Про це пише The First News.

У минулих дослідженнях експерти з'ясували, що мумія була вагітною жінкою, яка за життя перебувала на 26-30 тижні вагітності. Жінка мала високий статус і їй було від 20 до 30 років, коли вона померла в I столітті до н. е. Причини смерті дізнатися не вдалося.

Проте єгиптологиня Варшавського університету Каміла Браулінська та її команда не погоджуються з минулими результатами дослідження щодо вагітності мумії. Тому вони вирішили провести окремий аналіз зображень реконструйованого вмісту тазу та порівняти його з результатами досліджень давньоєгипетських зародків. Так вони дійшли висновку, що насправді вміст живота мумії становив не плід, а 4 пакунки, які туди помістили давні бальзамувальники.

Нагадаємо, археолог-аматор за допомогою металошукача знайшов кинджал, який належав давньоримському воїну на південному сході Швейцарії. Потім професійні археологи одразу знайшли сотні артефактів у регіоні.

Оценка материала:

5.00 / 4
Учені розкрили ще один секрет вагітної єгипетської мумії 5.00 5 4
Життя та Стиль / Суспільство
08.08.2022 8192
Еще материалы раздела «Суспільство»