<
НОВИНИ ДНЯ: Трампу загрожує увʼязнення через розголошення інформації про суд  Лукашенко тікає до Януковича?: диктатор звів нову "хату" у РФ, яку видно навіть з космосу  В РФ заявили про загибель "найкращого екіпажу" Су-34: що відомо про втрату бомбардувальника  Готуємо "ліниві" хачапурі на сніданок: 15 хвилин і страва вже на тарілці  Відправлення військ США до України: у Байдена озвучили свою позицію  "Ви серйозно?": експерт "розніс" висновки аналітиків, що РФ нібито не використовує Кримський міст  Путін склав "присягу": що диктатор сказав у промові та хто відвідав "інавгурацію"всі новини дня
08.08.2022 509

Збірна України виборола ще одну медаль чемпіонату світу U-20 з легкої атлетики, який завершився у колумбійському Калі.

4f7233487f463e6041e19f1067a1cb7d_08.08.22

Українець Михайло Брудін став бронзовим призером у метанні диска на чемпіонаті світу U-20 з легкої атлетики у колумбійському Калі.

Брудін став третім із результатом 63,30 метра. Зазначимо, що в Калі українець двічі – під час кваліфікації та фіналу зміг перевершити особистий рекорд. А чемпіоном світу став Маріус Каргес із Німеччини – 65,55 метра. Пише ТСН.

Це друга медаль України на чемпіонаті світу-U20 з легкої атлетики, що завершився у Калі.

Нагадаємо, що український легкоатлет Артур Фельфнер виборов "золото" у метанні списа у п'ятий день чемпіонату світу-U20 з легкої атлетики.

5.00 / 1
Українець виграв "бронзу" у метанні диска на чемпіонаті світу-U20 з легкої атлетики 5.00 5 1