НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.08.2022 836

Чи чекати на люті морози взимку: синоптик дав категоричний прогноз погоди в Україні

На Україну взимку 2022-2023 чекає середня температура, що перевищуватие норму. Періоди сильного морозу можливі, але вони не будуть тривалими.

На Україну взимку 2022-2023 чекає середня температура, що перевищуватие норму. Періоди сильного морозу можливі, але вони не будуть тривалими. Пише OBOZREVATEL.

"Це означає, що зменшилася кількість днів із негативною середньодобовою температурою, тривалість зимового періоду скоротилася. А в окремі роки ми навіть не можемо оцінити, була зима чи ні", – сказав Кульбіда.

Він наголосив, що через глобальне потепління в Україні "вже не буде комфортного прохолодного літа". За його даними, середня температура липня-серпня зросла на 2,5-2,8 градуса, а кількість діб із температурою +30 градусів і вище збільшилася вдвічі.

Як раніше писав OBOZREVATEL:

– Кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич вважає, що погода в Україні в серпні 2022 року буде спекотною, а кількість опадів розподілиться нерівномірно.

– Найбільш спекотно буде в південних областях – в окремі дні максимальна температура там може досягати +35…+38 градусів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чи чекати на люті морози взимку: синоптик дав категоричний прогноз погоди в Україні 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
08.08.2022 836
Еще материалы раздела «Суспільство»