<
НОВИНИ ДНЯ: З якими хворобами не можуть мобілізувати під час війни: повний перелік  Боротьба за оборону: як Україна будує найпотужніші в історії захисні споруди від Росії  Дощі не всюди та "цікава" температура. Синоптик дала прогноз на 25 квітня в Україні  В Росії пригрозили ЄС "жорсткою відповіддю" на вилучення заморожених активів  "Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення ще на рік: скільки потрібно платити  До України йде довгоочікуване потепління: коли температура підвищиться до +20°  ЗСУ після отримання допомоги від США можуть почати наступальні дії - військовий експертвсі новини дня
08.08.2022 432

Україна стала першою у медальному заліку кубка Європи з дзюдо у Латвії

У заключний день змагання Кубка Європи з дзюдо Україна виборола чотири медалі та очолила медальний залік. На рахунку "синьо-жовтих" 11 нагород.

40c88c4ee71d16014bd941362e315e43_08.08.22

Збірна України з дзюдо здобула чотири медалей у заключний день змагань на етапі Кубка Європи в Ризі та очолила медальний залік.

Данило Гуцол виграв "золото" у категорії до 100 кг, у фінальній сутичці здолавши іншого українця Олексія Єршова. Пише ТСН.

Два інших українці боролися за "бронзу" у категорії до 90 кг – Віталій Шепель переміг Олександра Черкая. Другу бронзову медаль виборов Михайло Свідрак (до 81 кг).

Нагадаємо, що у перший день змагань на етапі Кубка Європи в Ризі збірна України з дзюдо здобула сім медалей.

Кубок Європи проходив у Ризі 6 та 7 серпня. Україна у підсумку посіла перше місце у медальному заліку змагань.