Бізнес
Економіка
Комунальники пояснили, як здійснюють нарахування за воду для киян, які залишили свої домівки
З 5-го числа і до останнього дня поточного місяця триватиме період передачі показань лічильників гарячої й холодної води.
Про це нагадує комунальний концерн Центр комунального сервісу.
"Для киян, які вимушено залишили свої домівки та не мають можливості вчасно передати показання лічильників, нарахування здійснюють за середнім обсягом споживання – на підставі даних попередніх періодів щодо кожної квартири", – пояснили комунальники.
Після надання споживачем уточнених даних показники скоригують і зроблять перерахунок, уточнили у Центрі.
Споживачам, у яких встановлено бойлер, показання лічильників води також необхідно передавати щомісяця, навіть якщо вони незмінні.
Читайте также
<< Закрыть
Гороскоп на 24 червня за картами Таро: Левам - спостерігати, Козерогам - зміни
Сонце зникне майже на хвилину: коли і де спостерігати перше за 27 років повне сонячне затемнення у 2026 році
Отримають те, чого давно чекали: для 4 знаків китайського гороскопа починається світла смуга починаючи з 24 червня
Оценка материала:
Комунальники пояснили, як здійснюють нарахування за воду для киян, які залишили свої домівки08.08.2022


Первый день работы Ялтинской ежегодной встречи
