НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Політика
Росія
10.08.2022 2166

У Путіна хамовито прокоментували заклик Зеленського не пускати росіян на Захід

Президент Володимир Зеленський закликав Захід закрити кордони для громадян країни-агресорки Росії.

393efd131f565ddcf8260aebb8385fc7_10.08.22

У Кремлі таким заявам українського лідера не раді. Речник російського президента диктатора Дмитро Пєсков заявив, що до пропозиції Зеленського "можна ставитися лише надзвичайно негативно". Пише ТСН. 

Позицію речника Путіна озвучуть російські засоби масової пропаганди.

"Заява досить, скажімо так, говорить сама за себе. Швидше за все, ірраціональність у мисленні в цьому випадку зашкалює", - висловився Пєсков.

За його словами, спроби ізолювати державу-терористку чи її громадян невдасться. Мовляв, це "процес, який не має перспектив". "Душок у таких ініціатив не дуже хороший, якщо не сказати більшого" - сказав він.

Як повідомлялося, Володимир Зеленський вважає, що країнам Заходу слід заборонити в’їзд громадянам Російської Федерації. Більше того - обмеження має стосуватися всіх росіян. Навіть так званих "хороших", які залишили державу-терористку через незгоду з політикою диктатора Володимира Путіна.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Путіна хамовито прокоментували заклик Зеленського не пускати росіян на Захід 5.00 5 3
Політика / Росія
10.08.2022 2166
Еще материалы раздела «Росія»