НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
10.08.2022 16942

Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі

Фейки про масові вбивства цих птахів в Україні – нібито через колір пір'я – російські пропагандисти почали розганяти ще вісім років тому.

43211a2ccf8bcc057ebec2bdb7767236_10.08.22

Про це пише ТСН.

Одразу після цього митці звели скульптуру: Путін, який дуже схожий на орка, тримає начебто вбитого птаха.

А зараз – вкрай обмеженим накладом - надрукували і марку. Випустили лише 100 блоків та тисячу окремих одиниць, які урочисто погасили на головному поштамті Запоріжжя. Гроші за марки підуть на створення культурного хабу для українських виконавців. Мережа одразу вибухнула жартами і мемами: користувачі відзначають схожість карикатури з марки на реального Путіна. Перші примірники - відправили у Кремль – особисто російському диктатору. В конверт поклали історію Криму та видруки з Римського статуту – аби він вже починав готуватись до Гаазького трибуналу.

Оценка материала:

5.00 / 6
Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі 5.00 5 6
Життя та Стиль / Суспільство
10.08.2022 16942
Еще материалы раздела «Суспільство»