НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Політика
Росія
12.08.2022 1023

"У них більше жодної надії не залишилося": російський опозиціонер розповів про паніку в Кремлі через провал в Україні

У Кремлі зараз роздумують, як "сухими" вийти з цієї води і "пристойно" закінчити війну.

8a43c9fd8cb82384cf4924edc4ac21d2_12.08.22

У Кремлі розуміють, що задумана, запланована і урочисто оголошена війна - провалилася. Тож тепер треба знайти якийсь вихід з неї. Пише ТСН. 

Таку думку висловив російський опозиціонер Геннадій Гудков для 24 каналу.

Він зазначив, що кремлівські прихвостні зараз болісно й зі стресом шукають для себе вихід із цієї війни. Проте поки не знаходять.

"Вони дуже сподіваються і до кінця вірять в диво, що раптом Україна сяде з ними за стіл переговорів, якщо вони замінують якусь АЕС і будуть погрожувати знищенням. У них більше жодної надії ні на що не залишилося", - вважає Гудков.

Російський опозиційний назвав кілька пунктів, які наразі бачать у Кремлі:

  • Захід припинив із ними розмовляти.
  • Китай не виявився тією стороною, яка надасть імпортозамінні властивості для всієї економіки та промисловості.
  • Ембарго буде.
  • Доходи падають.
  • Фінансове становище погіршується.
  • Жахливе становище промисловості в бізнесі.

"Все наростає, як сніговий шар. Там це розуміють, тому в них задача як можна швидше закінчити війну. Проте так, щоб її можна було продати за перемогу", – повідомив Геннадій Гудков.

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив, що кремлівська еліта зараз в паніці і намагається зрозуміти "з ким вирішувати питання". Російський уряд наразі має опозиційні настрої, оскільки представники кремлівських еліт намагаються знайти, "кому здаватися, з ким вирішувати питання, кому можна занести, щоб втекти".

Оценка материала:

5.00 / 2
"У них більше жодної надії не залишилося": російський опозиціонер розповів про паніку в Кремлі через провал в Україні 5.00 5 2
Політика / Росія
12.08.2022 1023
Еще материалы раздела «Росія»