НОВОСТИ ДНЯ: Українські військові взяли Лиман під контроль  Зонд NASA показав поверхню крижаного супутника Юпітера  Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані  "Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО  У Криму палає аеропорт "Бельбек", що біля Севастополя  Україна скоро повернеться до Криму: Буданов назвав коли  Прикордонники отримали сучасні патрульні катери від ЄСвсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
12.08.2022 4145

Військова адміністрація відповіла на петицію щодо тривалості комендантської години у Києві

У Київській міській військовій адміністрації відповіли на петицію про зменшення тривалості комендантської години у столиці.

630_360_1657083184-298_12.08.22

Як передає Укрінформ, про це КМВА повідомила у Телеграмі.

Так, жителі Києва просять зменшити тривалість комендантської години. Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міськради.

«У зв'язку з тим, що припинення руху транспорту о 21:30 пояснюють комендантською годиною, яка починається о 23:00, пропоную зменшити комендантську годину, а саме, щоб вона починалася з 01:00», - ідеться у тексті звернення.

Своєю чергою, у КМВА зауважили, що рішення про запровадження комендантської години приймає командувач сил і засобів оборони Києва і це рішення залежить від ряду чинників.

«Комендантська година вводиться, аби зберегти порядок та мир у столиці нашої держави. Тут знаходяться всі важливі центри прийняття рішень», - сказано в повідомленні.

Відповідальність за організацію заходів із впровадження комендантської години покладена на Київську міську військову адміністрацію, Комендатуру міста Київ та поліцію Києва.

У КМВА просять містян поставитися з розумінням, набратись терпіння і з метою власної безпеки не порушувати вимог комендантської години. Комендантська година - це один із вимушених кроків для дотримання порядку в місті.

Для особового складу сил оборони жодних змін немає. Вони несуть службу у штатному режимі і відповідно до визначених завдань під час війни.

Як повідомлялося, комендантська година у Києві триває з 23:00 до 5:00.

Оценка материала:

5.00 / 4
Військова адміністрація відповіла на петицію щодо тривалості комендантської години у Києві 5.00 5 4
Життя та Стиль / Столиця
12.08.2022 4145
Еще материалы раздела «Столиця»