НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
13.08.2022 929

У школах Києва вирішили повністю відмовитись від російської мови

Мову окупанта більше вчити не будуть.

У школах Києва вирішили повністю відмовитись від російської мови. У новому навчальному році шкільні програми не передбачають викладання предметів російською мовою та вивчення російської мови взагалі як предмета, ні факультативно. Пише ТСН. 

Про це йдеться у відповіді департаменту освіти і науки КМДА, яку оприлюднив громадський діяч, юрист-міжнародник Андрій Смолій.

"В Києві у школах більше не буде вивчатись мова окупанта, а також не буде навчання московською. Про це повідомили у листі-відповіді з КМДА. Сподіваюсь так і буде. З 1 вересня будемо відслідковувати ситуацію", - зазначив він.

Оценка материала:

5.00 / 2
У школах Києва вирішили повністю відмовитись від російської мови 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
13.08.2022 929
Еще материалы раздела «Столиця»