НОВИНИ ДНЯ: Це смішно: в РНБО прокоментували пропозицію Путіна про перемир’я 9 травня  "Ми не вороги": Зеленський відповів Венсу на заяви щодо скорочення допомоги США  Зарплата в Україні зросла: де можна заробити 85 тисяч гривень  Середня зарплата в Україні сягнула 30 тисяч гривень: хто отримує найбільше  Травень 2026 - місяць двох повень: сприятливі дні для грошей, кохання та кар’єри  Трамп посилює тиск на Іран методом, "ефективнішим, ніж бомби"  Люди, які народилися в ці місяці, найнезалежніші та найрішучішівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
13.08.2022 1063

У Британії через спеку з-під води з'явилося село-примара

Спека стала причиною того, що нормандське село піднялося з глибин водосховища, яке його затопило близько 70 років тому.

3760151ff387344d5036726fdfe007d8_13.08.22

Село Байтінгс у графстві Вест-Йоркшир пішло під воду у 50-х роках минулого століття. Пише ТСН. 

Про це пише The Sun.

Але тепер його частково видно, зокрема й древній міст, який призначався для транспортування кінських возів.

Через підвищення температури повітря рівень води у водосховищі, побудованому в 1956 році, значно знизився. Метеорологічні служби Великої Британії попереджають, що температура може сягнути 35°C, тому для найбільш вразливих громадян випустили термінове попередження.

Найгірша посуха за останні пів тисячоліття – так експерти дослідницького центру Єврокомісії оцінили нинішню ситуацію в Європі. Кажуть, далі буде лише гірше.

За прогнозами метеорологів, наступні місяці теж не радуватимуть дощами західну та центральну Європу, а також Британію. Спека та брак опадів ще й загрожують масштабними лісовими пожежами, від яких від початку літа уже потерпають Іспанія, Португалія та південь Франції.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Британії через спеку з-під води з'явилося село-примара 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
13.08.2022 1063
Еще материалы раздела «Суспільство»