НОВИНИ ДНЯ: Експерт назвав головну помилку Трампа у діалозі з Росією: чим це може обернутися для України  Орбан під загрозою: в Угорщині опитування показують перевагу опозиції  Генсек НАТО наголосив на пріоритеті України у військових закупівлях ЄС  У Києві та області оголошено перший рівень небезпеки 27 січня: яка причина  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
14.08.2022 663

Українські морпіхи знищили російський зенітно-ракетний комплекс "ТОР"

Українські морські піхотинці знищили ворожий зенітно-ракетний комплекс "ТОР". Також морпіхи за тиждень ліквідували 230 російських окупантів.

1___5430_650x410_14.08.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Військово-морські сили ЗСУ у Telegram.

Морпіхи у складі підрозділів продовжують захищати Україну. Разом з артилеристами піхотинці за тиждень знищили:

  • 230 окупантів;
  • 3 танки та 8 БМП/БТР;
  • 7 САУ та скільки ж причіпної артилерії;
  • 3 реактивних системи залпового вогню;
  • зенітно-ракетний комплекс "ТОР";
  • 6 мінометних розрахунків;
  • 11 одиниць автомобільної техніки;
  • 5 одиниць спецтехніки.

Також морпіхи ліквідували 3 командно-спостережних пункти та 5 складів з боєприпасами та пальним.

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ ліквідували близько 200 окупантів. Всього з початку повномасштабної війни Росія втратила 43 400 своїх військових.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українські морпіхи знищили російський зенітно-ракетний комплекс "ТОР" 5.00 5 2
Політика / Україна
14.08.2022 663
Еще материалы раздела «Україна»