НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Зарплата держслужбовців від початку війни в середньому зменшилася - Немчінов  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Бізнес
Нерухомість
14.08.2022 522

Рада планує ухвалити закон про реконструкцію застарілого житла

Верховна Рада планує розглянути та прийняти закон щодо реконструкції застарілого житлового фонду України.

630_360_1660410622-895_14.08.22

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє пресслужба ВРУ.

Зазначається, що документ спрямований на удосконалення порядку комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду.

Квартал застарілого житлового фонду – це територія щільної забудови, в межах якої здійснюється заміна, реконструкція застарілого житлового фонду та такого, що прирівнюється до застарілого. Саме такі квартали (мікрорайони) є об’єктом реконструкції та інвестування.

Таким чином, виникла необхідність удосконалення суспільних відносин, пов’язаних із реконструкцією кварталів застарілого житла.

Як повідомлялось, на засіданні парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 11 серпня розглянуто проєкт закону про здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (№6458), поданий Кабінетом Міністрів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Рада планує ухвалити закон про реконструкцію застарілого житла 5.00 5 2
Бізнес / Нерухомість
14.08.2022 522
Еще материалы раздела «Нерухомість»