НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 21 липня: Близнюкам - зміна пріоритетів, Водоліям - прислухатися до інтуїції  Багато жінок не знають: як часто потрібно прати бюстгальтер  Потужна магнітна буря охопить Україну до кінця липня: названо найнебезпечніші дні  Чи можна садити тую біля свого будинку: що про це говорять експерти та народні прикмети  21 липня: церковне свято сьогодні, про що треба мовчати цього дня  Як легко та ефективно почистити праску від нагару, накипу в домашніх умовах  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 21–22 липнявсі новини дня
16.08.2022 826

Великі банки США поновили торгівлю російськими цінними паперами - Reuters

Останнім часом кілька великих американських банків поновили операції з російськими цінними паперами, аби дати змогу інвесторам позбутися їх.

630_360_1660590486-992_16.08.22

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Reuters із посиланням на фінансові документи банків та свідчення поінформованих джерел.

“Деякі банки пропонують торгівлю російськими суверенними та корпоративними цінними паперами, а інші - готові сприяти торгівлі паперами, номінованими як у доларах, так і в рублях <...>. При цьому фінустанови також вимагають додаткові документи від клієнтів та намагаються уникати ризиків”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що серед банків, які відновили торгівлю російськими паперами: JPMorgan Chase & Co, Bank of America Corp, Citigroup Inc, Deutsche Bank AG, Barclays Plc та Jefferies Financial Group Inc.

Reuters зауважує, що після початку повномасштабного російського вторгнення держказначейство США заборонило банкам мати справу з російськими цінними паперами, позбавивши інвесторів можливості позбутися їх. Утім, у липні ці вимоги було дещо послаблено, і деякі фінустанови почали пропонувати своїм клієнтам можливість продати російські папери, які тепер вважаються токсичними.

Оценка материала:

5.00 / 2
Великі банки США поновили торгівлю російськими цінними паперами - Reuters 5.00 5 2
Бізнес / Фінанси та банки
16.08.2022 826
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»