НОВОСТИ ДНЯ: У Росії більше немає політичного запасу: експерт дав прогноз, коли може закінчитися війна  М'ясний салат з овочами: смачно та поживно  Новий рік 2023: яка тварина стане символом за східним календарем і чого від неї очікувати  Синоптикиня розповіла, чи прийде потепління в Україну цього тижня  "Підтримують навіть з ентузіазмом": 74% росіян висловилися за продовження війни РФ проти України  Закуски на Новий рік 2023: бюджетні гарячі і холодні страви  В Україні 5 грудня без опадів, температура повітря вдень до 6° морозувсе новости дня
Прес-релізи
Фінанси
29.08.2022 232

Реєструємо РРО: покрокова інструкція для підприємців

Від початку поточного року підприємці в Україні зобов’язані використовувати реєстратор розрахункових операцій у вигляді апаратної каси або електронний РРО.

PRO_17.08.22

Реєструємо РРО: покрокова інструкція для підприємців

Від початку поточного року підприємці в Україні зобов’язані використовувати реєстратор розрахункових операцій у вигляді апаратної каси або електронний РРО. В останньому випадку мова йде про програму для РРО, яку можна поставити на комп’ютер чи інший пристрій.

Альтернативний варіант — РРО онлайн у вигляді сервісу для ведення обліку. Для використання такого реєстратора необхідно зайти на сайт провайдера, який надає такі послуги, створити обліковий запис та вибрати тариф. Разом з онлайн-касою користувач отримує додаткові інструменти. Наприклад, РРО програма на https://dilovod.ua інтегрована с повноцінним онлайн-сервісом для автоматизації управління бізнесом. За допомогою нього можна вести поточній та податковий облік, відстежувати розрахунки с постачальниками та покупцями, контролювати рух товарів та коштів.

Однак програмний РРО для ФОП можна використовувати тільки після належної реєстрації його у податковій інспекції. Нижче наводимо алгоритм дій для підприємців, який дозволить легко пройти процедуру.

Як зареєструвати електронний фіскальний реєстратор?

Для реєстрації онлайн-каси у вигляді програми або сервісу необхідно:

 1. Заповнити заяву по формі 1-ПРРО, де вказуються реєстраційні дані юридичної особи або підприємця, податковий номер, інформація про РРО. Номер може присвоїти сам підприємець або керівник компанії, який буде ідентифікувати касу надалі.
 2. Розмістити заяву на фіскальному сервісі податкової служби через електронний кабінет, єдине вікно подання звітності або іншим способом, який передбачений програмним забезпеченням. При використанні РРО від Діловод необхідні консультації надають фахівці служби технічної підтримки.
 3. Після автоматичної обробки заявки РРО буде зареєстрований з присвоєнням фіскального номеру. Податкова може відмовити в реєстрації. Частіше за все причиною є помилки у заповненні заяви.

Якщо заява надана до 16.00, податкова зареєструє касу у той же робочий день. Якщо пізніше — наступного робочого дня. Підприємець отримає електронне повідомлення як підтвердження. У разі відмови у повідомленні буде вказана причина.

Відразу після отримання повідомлення про реєстрацію програмний РРО можна використовувати.

Якщо компанія або підприємець використовує онлайн-сервіс, процес заповнення та подання заяви, отримання повідомлення з фіскальним номером, автоматизований. Зареєструвати онлайн-касу набагато простіше.

Оценка материала:

5.00 / 4
Реєструємо РРО: покрокова інструкція для підприємців 5.00 5 4
Прес-релізи / Фінанси
29.08.2022 232
Еще материалы раздела «Фінанси»
 • Онлайн-аукціони Прозоро: що про них слід знати Онлайн-аукціони Прозоро: що про них слід знати

  Фінанси 28.11.2022 76
 • Інвойсинг: що це та як працює? Інвойсинг: що це та як працює?

  Що таке інвойсинг, переваги цього платіжного інструменту та як сформувати інвойс на оплату?

  Фінанси 21.11.2022 102
 • Практичні поради з економії сімейного бюджету Практичні поради з економії сімейного бюджету

  Що робити, щоб не “доживати” в кредит час перед зарплатою. Як розумно планувати витрати на місяць. На яких категоріях витрат можна зекономити у складний період. Практичні рекомендації щодо розумного планування витрат.

  Фінанси 16.11.2022 107
 • Путешествуем с криптовалютой Путешествуем с криптовалютой

  Влияние криптовалют ощущается практически во всех сферах жизни, включая индустрию путешествий. Разве не удивительно иметь возможность путешествовать по миру с одной валютой и не беспокоиться о ее обмене? Можете ли вы представить, что вам не нужно носить наличные в своем кошельке? Вы можете купить криптовалюты за их самую привлекательную особенность – возможность использования с любого устройства и в любом месте. Таким образом, воспользовавшись криптообменником во Львове вы можете забронировать номер в отеле в Испании или другой страны Европы.

  Фінанси 10.11.2022 173
 • Благодійна акція від фонду Slots City Foundation на час військового стану Благодійна акція від фонду Slots City Foundation на час військового стану

  Фінансова та інша допомога ЗСУ від фонду Slots City Foundation. 10 гривень з кожного депозиту гравця онлайн-казино Слотс Сіті для купівлі та ремонту військового обладнання.

  Фінанси 08.11.2022 127