НОВОСТИ ДНЯ: У Тихому океані утворився острів, який швидко збільшується: NASA показало фотографію  "Чи то президент — ідіот, чи старець — несправжній": зустріч Путіна з шаманом на Валдаї не увінчалася успіхом  Прогноз інфляції на 30%: насамперед зросте ціна на продукти  "Зараз не 1812, 1914 або 1941 рік": в ISW назвали "промахи" Путіна щодо "спецоперації" і мобілізації  Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка  Битва за Лиман: військовий експерт пояснив, чому вона важлива для ЗСУ  Якщо США передадуть Україні танки, це зроблять і країни ЄС – Зеленськийвсе новости дня
19.08.2022 268

Депозити юросіб продовжують рости

У липні сума розміщених депозитів юридичних осіб зросла на 4,6% та становила понад 766 млн грн.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Здебільшого ріст зафіксовано за рахунок зростання депозитів саме в іноземній валюті - 294 млрд грн в еквіваленті у липні проти 232 млрд грн у червні.

При цьому, депозити фізичних осіб також демонструють зростання. У липні сума вкладів українців зросла на 7,6% та сягла 844 млрд грн.

"Як й у випадку з депозитами бізнесу, ріст відбувся здебільшого за рахунок вкладень в іноземній валюті: 304 млрд грн в еквіваленті проти 248 млрд у червні", - йдеться у повідомленні.

"Збільшення портфелю депозитів в липні відбулося за рахунок росту курсу НБУ майже на 25%. Це і сприяло тому, що українці стали забирати вклади у гривні та почали переводити їх в іноземну валюту.

Таким чином ми спостерігаємо загальне збільшення мультивалютного портфелю депозитів по всій банківській системі", - зазначила директорка Департаменту малого бізнесу в АТ "ПУМБ" Олена Рудик.

Оценка материала:

5.00 / 1
Депозити юросіб продовжують рости 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
19.08.2022 268
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»