НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 8 лютого  У Карпатах - лавини, в містах - ожеледь: прогноз погоди в Україні на неділю  Як знайти вірних і надійних друзів у дорослому віці: поради для тих, хто не хоче бути самотнім  Білецький: Повернення 200 тисяч військових з СЗЧ змінило б ситуацію на фронті на 180 градусів  Що готує Росія на фронті: в ISW розкрили задум окупантів  Трамп заінтригував заявою щодо України: очікує розвитку подій  Погода на 6 лютого: де в Україні замість морозу очікується плюсова температура та опадивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.08.2022 1355

Скільки шкіл в Україні готові до очного навчання: відповідь міністра освіти

Наразі перевірено вже 23 тисячі навчальних закладів, що становить майже 93% від загальної кількості.

За результатами перевірок, понад половина перевірених шкіл готові до навчання в очній формі. Пише ТСН. 

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Телеграмі.

"Другий місяць поспіль у всіх регіонах країни активно триває робота комісій з огляду захисних споруд закладів освіти. До перевірок залучено фахівців ДСНС, структурних підрозділів із питань цивільного захисту, департаментів освіти і науки місцевих військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування", - зазначив Шкарлет.

За його словами, станом на 25 серпня 2022 року проведено огляд понад 23,5 тис. закладів освіти, що становить майже 93% від загальної кількості. Відповідно до результатів перевірок, 51% закладів освіти готові до навчання в очній формі.

Найвищі показники готовності до освітнього процесу у традиційному форматі наразі в місті Київ, Львівській та Чернівецькій областях.

Щодо закладів загальної середньої освіти: спецкомісії провели обстеження 96% шкіл, з яких 59% мають захисні споруди.

"Щотижня показник готовності закладів до безпечного навчання зростає. Спільними зусиллями робимо все можливе, аби діти здобували якісну освіту в безпечних умовах", - наголосив міністр.

Нагадаємо, у столиці для очного навчання дітей відкриють лише ті школи, де облаштовані найпростіші укриття. Заклади ж, в яких і поруч з якими немає укриттів, працюватимуть в онлайн-форматі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Скільки шкіл в Україні готові до очного навчання: відповідь міністра освіти 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
26.08.2022 1355
Еще материалы раздела «Суспільство»