НОВИНИ ДНЯ: Росія хоче змусити Трампа відмовитися від переговорів з Україною, - ISW  Переговори України, Росії та США завершилися: перші підсумки  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати нове  Зеленський готовий укласти угоду, - Трамп  Фон дер Ляєн: «Пакет процвітання» для України майже завершено — що передбачає документ  США отримають Гренландію? Про яку угоду каже Трамп і яка роль Рютте в цьомувсі новини дня
Бізнес
Економіка
11.09.2022 1569

Гетманцев прогнозує здешевлення бензину

Ціни на пальне мають зменшитись через значне здешевлення нафти на міжнародних ринках.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев прогнозує здешевлення бензину.

Про це він сказав в ефірі інформаційного телемарафону. Пише ТСН. 

"Ми бачимо значне здешевлення нафти на міжнародних ринках. І у зв'язку з цим здешевленням ми розуміємо, що і бензин в Україні повинен здешевлюватись", - підкреслив Гетманцев.

Також він зазначив, що відповідний податок, який частково буде повернутий з мирних часів, не вплине на вартість бензину.

"Ціна точно не зросте, а можливо навіть впаде, враховуючи світові ціни на нафту", - наголосив голова комітету ВР.

Нагадаємо, у другій половині серпня Кабінет міністрів заявив про завершення паливної кризи, яка виникла на початку літа. Зазначається, що наразі спостерігається достатня кількість бензину та дизеля.

Оценка материала:

5.00 / 2
Гетманцев прогнозує здешевлення бензину 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
11.09.2022 1569
Еще материалы раздела «Економіка»