НОВИНИ ДНЯ: Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступникавсі новини дня
Політика
Україна
12.09.2022 617

Українські пілоти розбили опорник окупантів і ЗРК та вгатили по 6 районах зосередження техніки й особового складу

Українська авіація продовжує "кошмарити" російських окупантів.

b8d40f4eba780ecf40a2055e00f5fa09_12.09.22

Минулої доби пілоти ЗСУ відпрацювали в 6 районах, де були зосереджені техніка та особовий склад окупантів. Пише ТСН. 

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

За минулу добу Силам оборони вдалось витіснити ворога з понад 20 населених пунктів. Проводиться взяття їх під повний контроль та стабілізаційні заходи.

"Авіація Сил оборони завдала 8 ударів - уражено взводний опорний пункт, 6 районів зосередження живої сили і військової техніки противника, а також один зенітний ракетний комплекс.

Знищено 1 БПЛА типу “Орлан-10”, збито 1 керовану ракету Х-59, 4 керовані ракети морського базування типу “Калібр” та 5 керованих ракет повітряного базування типу Х-101. Втрати ворога в живій силі уточнюються", - зазначають у Генштабі.

Нагадаємо, що на Херсонщині ЗСУ розбили підрозділ окупантів. Морпіхи з Севастополя під час боїв втратили 85% особового складу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українські пілоти розбили опорник окупантів і ЗРК та вгатили по 6 районах зосередження техніки й особового складу 5.00 5 1
Політика / Україна
12.09.2022 617
Еще материалы раздела «Україна»