НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось вирвуться з негативу й оберуть щастя  Крадене зерно стало "токсичним": в Ізраїлі відмовились розвантажувати російське судно  Де дешевше жити в Європі: українки порівняли ціни в Іспанії, Польщі та Німеччині  Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJ  Це смішно: в РНБО прокоментували пропозицію Путіна про перемир’я 9 травня  "Ми не вороги": Зеленський відповів Венсу на заяви щодо скорочення допомоги СШАвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.09.2022 4649

Україну ще прогріє до +22°

У понеділок, 18 вересня, на півночі та заході України дощитиме, при цьому в Карпатах очікується мокрий сніг.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

За прогнозом синоптиків, завтра буде хмарно із проясненнями.

У західних, вночі та північних областях прогнозуються дощі, а на високогір'ї Карпат з мокрим снігом. При цьому на решті території без істотних опадів.

Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с. В Україні, окрім півдня, очікуються пориви вітру від 15 до 20 м/с.

Температура повітря вночі становитиме +4 +9 градусів, а вдень +11 +16. При цьому у південній частині та східних областях вночі прогнозується +8 +13, а вдень +17 +22. На високогір'ї Карпат вночі та вдень 0 +5 градусів.

У столичному регіоні у понеділок буде хмарно із проясненнями. Вночі можливий дощ, а вдень буде без істотних опадів.

Вітер південно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура повітря по області вночі становитиме +4 +9 градусів, а вдень +11 +16. При цьому у Києві температура повітря вночі очікується в межах +7 +9 градусів, а вдень +13 +15.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україну ще прогріє до +22° 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
18.09.2022 4649
Еще материалы раздела «Суспільство»