НОВОСТИ ДНЯ: Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військових  "Золотий місяць": військовий експерт розповів, коли може розпочатися український контрнаступ  Вареники з сирою картоплею: незвичайний рецепт  Належав другу Путіна. ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києвівсе новости дня
Політика
Україна
02.09.2010 10:48 4514

Луценко может возглавить киевский облштаб БЮТ

Лидер «Народной самообороны» Юрий Луценко может возглавить киевский областной избирательный штаб Блока Юлии Тимошенко на местных выборах.

 

«Юрий Луценко может возглавить избирательный штаб БЮТ в Киевской области», - цитирует «Интерфакс-Украина» источник в «Народной самообороне».
Окончательно решение по этому поводу будет принято 9 сентября. Источник не уточнил, каким образом будет приниматься такое решение – на форуме организации, либо лично Ю.Луценко.

Оценка материала:

4.80 / 5
Луценко может возглавить киевский облштаб БЮТ 4.80 5 5
Політика / Україна
02.09.2010 10:48 4514
Еще материалы раздела «Україна»