НОВОСТИ ДНЯ: Дощі відійдуть, але буде хмарно: прогноз погоди на завтра  Українці розповіли про матеріальні втрати від війни  Війська РФ поступово відкочуватимуться: кремлівські пропагандисти готують росіян до здавання частини Херсонщини  У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги  ЗСУ переважають росіян у засобах ураження на Херсонщині – експерт  Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"  В Україні прогнозують суттєве здорожчання продуктів: якими будуть ціни найближчим часомвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.09.2022 16376

Що потрібно робити після їжі, щоб запобігти розвитку діабету

Виявляється, що навіть коротка прогулянка після їжі може знизити рівень цукру в крові та ризик розвитку діабету 2 типу.

2ceb64c9573d524510516b49ce5e42c9_19.09.22

Як повідомляє Daily Mail, експерти рекомендують починати прогулянку через 60-90 хвилин після їжі, оскільки саме в цей час рівень цукру в крові зазвичай досягає піку, і це дозволяє м'язам вбирати енергію з їжі. Пише ТСН. 

Люди повинні прагнути 15-хвилинної прогулянки, але навіть мініпрогулянки тривалістю від двох до п'яти хвилин приносять деяку користь, стверджують фахівці.

Дослідники з Університету Лімерика в Ірландії вивчили сім досліджень, у яких порівнювали вплив сидіння та стояння чи ходьби на показники здоров'я серця, включно з рівнем інсуліну та цукру в крові. Вони виявили, що легка ходьба після їжі значно впливає на зниження рівня цукру в крові.

Учасників просили або стояти або ходити протягом двох-п'яти хвилин кожні 20-30 хвилин протягом дня.

Усі сім досліджень показали, що лише кілька хвилин легкої ходьби після їжі було достатньо, щоб значно покращити рівень цукру в крові.

Коли учасники ходили, рівень цукру в їхній крові підвищувався і падав поступово.

Уникнення різких коливань рівня цукру в крові має вирішальне значення для пацієнтів, які страждають на діабет. Вважається, що різкі коливання також сприяють розвитку діабету 2 типу.

Навіть стояння допомогло знизити рівень цукру в крові, хоч і не так сильно, як легка ходьба. Це пов'язано з тим, що легка ходьба вимагає активнішого включення м'язів, ніж стояння, і використовує цукор, який циркулює в крові.

Мініпрогулянка тривалістю дві-три хвилини практичніша протягом робочого дня. Навіть невеликий рух корисний і може призвести до відчутних позитивних змін.

Загалом, щоб не захворіти на діабет 2-го типу досить робити хоч що-небудь: можна ходити, стояти, головне, не сидіти і не лежати. Тому, протягом робочого дня знайдіть кілька хвилин, щоб пройтися офісом, підійти до вікна, сходити по каву або воду, просто пройтися коридором.

Оценка материала:

5.00 / 4
Що потрібно робити після їжі, щоб запобігти розвитку діабету 5.00 5 4
Життя та Стиль / Суспільство
19.09.2022 16376
Еще материалы раздела «Суспільство»