НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
20.09.2022 7627

Хаос на російському ТБ і масовий бунт росіян: Денисенко пояснив, хто насправді стоїть за "знищенням путінізму" в РФ

Що відбулося протягом останніх двох тижнів у російському медіапросторі.

719596805828547cada3dc7825ee8f3d_20.09.22

Після поразки на Харківщині в інформаційному російському полі почався повний хаос. Пише ТСН. 

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів радник міністра внутрішніх справ України і виконавчий директор Інституту майбутнього Вадим Денисенко.

"Спочатку вони інформаційно все "профукали", тому що російські воєнкори почали розганяти зраду, говорити про "мы отступаем, мы проигрываем..." Насправді, вони різко підняли цікавість до іншої точки зору", - зазначив Денисенко.

Він навів приклад того, що росіяни зацікавилися протилежними росЗМІ точками зору. Наприклад, за тиждень телеграм-канал терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) виріс на 60 тис. підписників.

"Вони самі розігнали цю паніку, і тоді вони не отримували жодних вказівок. Потім увімкнулася державна машина, "темники". Вони перейшли на нові "темники", які найкраще озвучив спікер Держдуми Володін, який зробив заяву про те, що, мовляв, "ми на Харківщині не програли, а, навпаки, виграли". Вони вмикають традиційну історію, що "поразка - це завжди перемога"", - додав Денисенко.

Він пояснив, що російські ЗМІ повернули всі "темники" назад, мовляв, "нічого не відбулося, ми перемагаємо".

"Але відбувся масовий бунт людей, які почали висловлювати свої думки в коментарях у телеграм-каналах пропагандистів. Все почалося із привітання Путіна нового короля Британії Чарльза ІІІ. Після цього почалися заяви "ватників" про те, що, мовляв, "ти би ще Гітлера привітав". Вперше у житті вони почали жорстко наїжджати на самого Путіна", - додав Денисенко.

За його словами, наразі у Росії головними щодо знищення путінізму стають колишні агенти ФСБ.

Оценка материала:

5.00 / 6
Хаос на російському ТБ і масовий бунт росіян: Денисенко пояснив, хто насправді стоїть за "знищенням путінізму" в РФ 5.00 5 6
Політика / Світ
20.09.2022 7627
Еще материалы раздела «Світ»