НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Україна
25.09.2022 718

Як потрапити до ЗСУ на небойову спеціальність: пояснення військового експерта

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що робити чоловікам, яких не беруть до ЗСУ через стан здоров’я і при цьому не випускають з країни.

a82f841cf0d06e9001a6c2b69f320cfb_25.09.22

Так, Жданов зазначив, що в такому випадку можна спробувати піти на альтернативну службу або отримати довідку від військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби, яка дозволить виїхати за межі України. Пише ТСН. 

Про це Жданов розповів на своєму YouTube-каналі.

"Сходіть до воєнкомату, нехай вас направлять на військово-лікарську комісію, пройдіть її, і вона вам дасть медичний висновок. Якщо у ньому буде написано, що ви не придатні для служби в армії, вас випустять за кордон. Або ви маєте своє прохання викласти представникові військомату і сказати, що ви можете працювати у якихось обслуговуючих організаціях, на кшталт альтернативної служби, а не у бойових частинах. До, речі, це буде зараховано як трудова мобілізація", - розповів Жданов.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов переконаний, що у російській армії будуть масово виникати конфлікти серед військових через малу зарплату.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як потрапити до ЗСУ на небойову спеціальність: пояснення військового експерта 5.00 5 2
Політика / Україна
25.09.2022 718
Еще материалы раздела «Україна»