НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Світ
26.09.2022 307

Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка

На військові бази почали прибувати перші групи людей у рамках часткової мобілізації РФ.

0a6e5c8869178e23862097a8b07acfa4_26.09.22

Мобілізованих російських чоловіків, більшість з яких немає військового досвіду, відправлять на війну проти України після мінімальної підготовки.

Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії. Пише ТСН. 

"Відсутність військових інструкторів і поспішність, з якою Росія почала мобілізацію, передбачає, що багато хто з військовослужбовців вирушить на передову з мінімальною відповідною підготовкою", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що серед новобранців очікується високий рівень скорочення особового складу.

Перші групи мобілізованих чоловіків почали прибувати на військові бази. Виписано вже кілька десятків тисяч повісток. Тепер Росія зіткнеться з адміністративними та логістичними проблемами, пов'язаними з навчанням військ.

За даними розвідки, на відміну від більшості західних армій, Збройні сили РФ проводять початкову підготовку солдатів на низовому рівні в рамках оперативних підрозділів, а не спеціалізованих навчальних закладах. Як правило, один батальйон у складі кожної російської бригади залишається в гарнізоні, якщо два інших розгортаються, і може надати кадри інструкторів для навчання новобранців чи поповнення. Однак Росія перекинула багато цих третіх батальйонів до України. Багато хто з нових військовослужбовців протягом кількох років не мали військового досвіду.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мобілізованих росіян кинуть на війну майже без підготовки - британська розвідка 5.00 5 1
Політика / Світ
26.09.2022 307
Еще материалы раздела «Світ»