НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 17–19 серпня  Китайський гороскоп на 17–23 серпня: п’ять знаків опиняться перед можливістю, яку не варто пропускати  Навіть стара жовта акрилова ванна стане білосніжною: допоможуть 2 "дідівських" засоби  Місячний гороскоп на 17–23 серпня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Стара ванна ще засяє: як відреставрувати емаль у домашніх умовах  Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку: комусь день подарує приємну зустріч, а комусь доведеться змінити плани  Ковдра не збивається в грудки під час прання: що класти в барабан пральної машинивсі новини дня
30.09.2022 702

НБУ подвоїв ліміти для купівлі валюти з розміщенням на депозит

Національний банк подвоїв щомісячний ліміт на купівлю населенням безготівкової валюти в банках із подальшим розміщенням на депозиті – тепер він становить 100 тис. грн в еквіваленті.

Про це повідомила пресслужба НБУ.

Такі зміни, пояснює регулятор, дозволять додатково переорієнтувати попит населення з готівкової іноземної валюти на безготівкову. Цьому сприятиме наближений до офіційного курс, за яким банки здійснюють продаж безготівкової валюти, та більша зручність та безпека таких операцій відносно готівкових.

Громадяни можуть придбати у банках валюту обсягом 100 тис. грн в еквіваленті із її подальшим розміщенням на безвідкличний депозит від трьох місяців.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ подвоїв ліміти для купівлі валюти з розміщенням на депозит 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
30.09.2022 702
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»