<
НОВИНИ ДНЯ: Підморгування Путіну і торгівля українськими територіями: чого очікувати від Трампа, якщо він стане президентом  Спека в Україні піде на спад, але не скрізь: синоптики дали прогноз на вихідні  Уряд пропонує збільшити військові видатки на 500 млрд гривень: на що підуть кошти  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
02.10.2022 2949

Помер журналіст та театральний критик Олег Вергеліс

Не стало Олега Вергеліса. Театрального критика, письменника, Журналіста, друга, багаторічного редактора відділу культури ZN.UA.

93_main-v1664546857_02.10.22

Світлий, мудрий, вимогливий до себе та інших на всі сто. Він все життя був літописцем Театру та доль тих, хто був відданий сцені. Його слова чекали як страти чи високої нагороди. Він не фальшивив ніколи і був найкращим у професії.

Ось його стіл, розсипи рукописів, книг, програмок та афіш... І вже не обійняти...

Одним із останніх постів Олега у Facebook була молитва — за нас із вами.

Олег Вергеліс пішов на 55-му році життя. Заслужений журналіст України, член Національної спілки театральних діячів та Національної спілки журналістів України, "титан, який тримав небо над українським театром". Всі ці регалії не можуть повною мірою відобразити велич таланту та глибину втрати після його смерті. Світла пам'ять.

Оценка материала:

5.00 / 2
Помер журналіст та театральний критик Олег Вергеліс 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
02.10.2022 2949
Еще материалы раздела «Суспільство»