НОВИНИ ДНЯ: Хвороби більше не проблема: чим обробити абрикос під час цвітіння і після нього  Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечі  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 25–31 травнявсі новини дня
Політика
Україна
03.10.2022 756

Розвідка Британії назвала відхід окупантів з Лиману політичною невдачею Росії

Відхід російських військ з Лиману Донецької області є не лише оперативною поразкою для окупантів. Це також і політична невдача для РФ.

_vii__skovi_navchannya_gettyimages_1242929601_650x410_03.10.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт Міністерства оборони Великобританії в Twitter.

Як припускають у британській розвідці, обороняли Лиман неукомплектовані підрозділи Західного та Центрального військових округів РФ, а також контингент добровільно мобілізованих резервістів.

"Сили, ймовірно, зазнали значних втрат, коли відійшли єдиною дорогою з міста, яка все ще була в руках росіян", - йдеться в повідомленні.

Британці наголошують, в оперативному плані Лиман важливий, оскільки він контролює ключову дорогу через річку Сіверський Донець, за якою Росія намагається зміцнити свою оборону.

"Відхід Росії з Лимана також є значною політичною невдачею, враховуючи, що він розташований у Донецькій області, регіоні, який РФ нібито прагнула "звільнити" і який вона намагалася незаконно анексувати", - підкреслює розвідка.

Зазначено, що таке виведення призвело до чергової хвилі публічної критики військового керівництва РФ з боку вищих посадових осіб.

"Подальші втрати території на незаконно окупованих територіях майже напевно призведуть до посилення цієї публічної критики та посилять тиск на старше командування", - припускають у розвідці Британії.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що українські військові взяли Лиман під свій контроль, відповідне відео наші бійці опублікували в мережі, а звільнення міста підтвердили і на Банковій.

Додамо, як пояснили раніше в ЗСУ, звільнення Лимана відкриває шлях до деокупації Донбасу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розвідка Британії назвала відхід окупантів з Лиману політичною невдачею Росії 5.00 5 2
Політика / Україна
03.10.2022 756
Еще материалы раздела «Україна»