НОВОСТИ ДНЯ: Чи буде взимку контрнаступ: полковник ЗСУ в запасі Світан розповів, чого очікувати  Грудень в Україні почнеться з 12-градусних морозів   Жданов розповів, чому Україна не висуває Білорусі ультиматум через участь у війні  Прорахунки були фатальними. У США перевіряють невірні прогнози по війні в Україні, - ЗМІ  Мобілізований росіянин у середньому живе одну атаку – експерт  Народний синоптик розповів, чи довго в Україні протримаються морози та коли знову потепліє  "Вимагаємо виведення військ з території України та повернення всіх солдатів додому": у РФ почали бунтувати матері російських вояківвсе новости дня
Політика
Україна
04.10.2022 244

Україні вигідніше отримувати грантову військову допомогу, але лендліз має її посилювати – Жданов

На сьогодні Україна розглядатиме лендліз, як посилення, але там є дуже важливі для нас позиції.

0f680a82711a6605209a50ec85a79f06_04.10.22

Від 9 травня, коли президент США Джо Байден підписав програму допомоги у 40 млрд, з них близько 6,2 млрд було виділено лише на озброєння, Україна на ці гроші провоювала практично до кінця вересня, у серпні почали надходити нові пакети допомоги, тобто цього цілком достатньо. Ще працюватиме програма лендлізу. Пише ТСН. 

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов у ефірі національного телемарафону.

"Нам тепер вигідніше отримувати грантову допомогу, тому що це безоплатна допомога, ми її отримуємо, ми її освоюємо і вона залишається у нас назавжди. І її не треба повертати. За програмою ленд-лізу потрібно повертати техніку, або домовлятися зі США, на яких умовах ми її можемо залишити собі. Отже, на сьогодні ті пакети, які оголошені, вони суттєво посилюють Збройні сили, наприклад, у боєприпасах, артилерійських системах", - вважає експерт.

Також, за словами Жданова, Україна може тепер розглядати лендліз як посилення, але там є дуже важливі для нас позиції, як, наприклад, танки, бойові броньовані машини та кількість артилерії.

"Це ключові питання, які ми повинні обговорити та отримати", - резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україні вигідніше отримувати грантову військову допомогу, але лендліз має її посилювати – Жданов 5.00 5 1
Політика / Україна
04.10.2022 244
Еще материалы раздела «Україна»