НОВОСТИ ДНЯ: Блінкен припустив, що РФ може піти на фальшивий мир з Україною для нового наступу  Вплив війни на Україні. Які міста виявилися найдорожчими у 2022 році  До кінця тижня в Україні очікується різка зміна погоди  В Україні зміниться порядок реєстрації транспортних засобів: що нового  Волонтерство і пожертви. Україна увійшла в десятку найщедріших країн світу  Резніков розповів, чи потрібна додаткова хвиля мобілізації в ЗСУ  На зміну морозам в Україну йде аномальне тепло – синоптиквсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
04.10.2022 299

В Україну завезли оновлені вакцини від штаму "Омікрон"

Україна отримала від Швеції вакцини Pfizer-BioNTech для боротьби із COVID-19. Вакцини Comirnaty Original/Omicron BA.1 було розроблено спеціально проти штаму "Омікрон" та його варіацій.

Усього було передано понад 500 тис. доз, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Ця вакцина призначена виключно для тих людей, які робитимуть перше або друге бустерне щеплення від коронавірусу.

Україна стала першою країною світу за межами ЄС, яка отримала оновлений варіант Comirnaty від Pfizer.

Ці вакцини вже розвезли в більшість областей України.

У МОЗ нагадали, що нині в Україні первинний курс вакцинації коронавірусу складається із двох доз вакцини Comirnaty/Pfizer чи CoronaVac/Sinovac, або з однієї дози вакцини Janssen/Johnson & Johnson.

Однак, для того, щоб посилити і подовжити захист від важких форм COVID-19, через 5 місяців після первинного курсу потрібно зробити бустерне щеплення будь-якою наявною вакциною.

А пенсіонерам та людям із хронічними хворобами рекомендовано робити і другий бустер будь-якою з наявних вакцин через 4 місяці після першого.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україну завезли оновлені вакцини від штаму "Омікрон" 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
04.10.2022 299
Еще материалы раздела «Суспільство»