НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Світ
05.10.2022 318

"Ми цього не приховуємо": Лукашенко підтвердив, що Білорусь бере участь у війні проти українців

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив те, що його країна приймає участь у так званій “спеціальній військовій операції”.

df664abbf03f2f211883daca47b8c998_05.10.22

Диктатор Лукашенко підтвердив, що Білорусь бере участь у війні проти українців та мирних міст. Проте “президент” наголошує, що під час бойових дій вони “нікого не вбивають”. Пише ТСН. 

Про це пишуть білоруські ЗМІ.

“Що стосується нашої участі у "спеціальній військовій операції" в Україні, то ми там беремо участь. Ми цього не приховуємо. Але ми нікого не вбиваємо. Ми нікуди не посилаємо своїх військових. Ми не порушуємо своїх зобов'язань”, – сказав Лукашенко.

Також він додав, що країна бере участь у війні для того, щоб “не допустити поширення цього конфлікту на територію Білорусі”. Лукашенко побоюється удару з боку Польщі, Литви та Латвії.

"Як я говорив, у спину російським стріляти ніхто не буде з території Білорусі. Ось наша участь", – підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, що російський диктатор Путін тисне на самопроголошеного президента Білорусі та навіть може організувати бунт проти Лукашенка.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Ми цього не приховуємо": Лукашенко підтвердив, що Білорусь бере участь у війні проти українців 5.00 5 1
Політика / Світ
05.10.2022 318
Еще материалы раздела «Світ»