НОВИНИ ДНЯ: Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правилавсі новини дня
Політика
Україна
27.10.2022 640

Визнали удар "Нептуном" у некролозі. РосЗМІ дізналися імена вже сімьох моряків "Москви"

Журналісти дізналися ім'я ще одного загиблого моряка з "Москви", що затонула, він став шостим моряком з крейсера, про якого вдалося дізнатися. При цьому в некролозі, попри версію Кремля про пожежу, місцева влада вказала удар ракетами "Нептун".

_moskva_twitter_com_osinttechnical_9_650x410_27.10.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал "Можем объяснить".

Так, про моряка Володимира Ковальова згадали як про члена екіпажу "Москви" односельці ліквідованого окупанта. Відбулося це під час заходу "День Білих Журавлів", проведеного 25 жовтня Меліхівським культурно-освітнім центром (Ростовська область).

Зокрема, автори повідомлення про Ковальова проігнорували офіційну версію Міноборони РФ про те, що крейсер затонув через пожежу та детонацію боєкомплекту. Вони написали, що крейсер затонув після влучення українських ракет "Нептун".

Раніше Telegram-канал "Можем объяснить" з'ясував ім'я одного із загиблих на "Москві" - це мічман Дмитро Череміскін. Відомо і ще про кілька жертв трагедії: старшого мічмана Івана Вахрушева, матросів-строковиків Леоніда СавінаІвана ФрантінаЄгора Шкребця, а також капітана-лейтенанта Валерія Криворога.

Як повідомлялось, ЗСУ вдарили по крейсеру "Москва" двома ракетами "Нептун".

При цьому російське Міністерство оборони включило екіпаж затонулого крейсера "Москва", який знищили ЗСУ, до переліку "учасників спеціальної військової операції". При цьому участь самого корабля у війні все ще приховують.

До того ж Міноборони РФ визнало загибель лише одного члена екіпажу, а ще 27 оголосило зниклими безвісти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Визнали удар "Нептуном" у некролозі. РосЗМІ дізналися імена вже сімьох моряків "Москви" 5.00 5 1
Політика / Україна
27.10.2022 640
Еще материалы раздела «Україна»