НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
Політика
Україна
27.10.2022 573

СБУ перевіряє об'єкти критичної інфраструктури України щодо наявності колаборантів

Українські правоохоронці перевіряють критичні об'єкти інфраструктури України, зокрема у сфері енергетики, щодо наявності серед співробітників людей, які потенційно можуть працювати з ворогом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю в.о. голови СБУ Василя Малюка агентству "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що кожне місце, де розташовані наші потужності, постійно відпрацьовується в межах контрдиверсійних і антитерористичних заходів. Тобто береться конкретна локація, заходять сили Служби безпеки України, Нацполіції, Нацгвардії і шляхом такого поетапного пересіювання ми знаходимо тих, хто потенційно готовий працювати з ворогом. А як правило, знаходяться й ті, хто вже реально працює на нього.

Так нещодавно було затримано одного з працівників ТЕС, який передавав РФ дані щодо розташування енергетичних об'єктів, а потім збирав результати обстрілів і передавав окупантам.

Також Василь Малюк зауважив, що докази обстрілів енергетичних об’єктів будуть долучені до кримінальних проваджень, які слухатимуть в міжнародних судах.

Оценка материала:

5.00 / 2
СБУ перевіряє об'єкти критичної інфраструктури України щодо наявності колаборантів 5.00 5 2
Політика / Україна
27.10.2022 573
Еще материалы раздела «Україна»