НОВИНИ ДНЯ: Новий тиждень обіцяє фінансовий успіх трьом знакам Зодіаку  "Це більше неможливо терпіти": Берлін висунув ультиматум Орбану через блокування €90 млрд для України  Українців попередили про “застарілі” гроші: які купюри вже не приймуть у магазинах  У Кремлі пояснили, коли продовжаться мирні переговори з Україною  Кабмін змінив правила роботи "Армія+": які документи стануть цифровими  Українцям обіцяють "цікаву" синоптичну ситуацію: як зміниться погода і де ймовірний дощ  Стармер анонсував зустріч із Зеленським і попередив про небезпечну вигоду для Путінавсі новини дня
Бізнес
Економіка
02.11.2022 1129

Вже не 50 гривень: уряд покращив прогноз щодо курсу долара у 2023 році

Кабінет міністрів покращив прогноз щодо курсу гривні до долара у 2023 році. У проекті державного бюджету на 2023 рік до другого читання закладений курс 45,8 гривень на кінець року.

_dengi_dollar_gettyimages_1135005049_11_650x410_02.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пояснювальну записку до проекту держбюджету (№8000).

"Більш оптимістичні очікування щодо фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів, яка сприятиме підтримці платіжного балансу, зумовили коригування припущення щодо обмінного курсу гривні до долара США на кінець року з 50 грн за долар у попередньому прогнозі до 45,8 грн за долар", - йдеться в документі.

Разом з тим припущення щодо середньорічного значення обмінного курсу залишилось без змін (42,2 грн за долар),

Нагадаємо, у проекті державного бюджету на 2023 рік до першого читання бу закладений середньорічний курс на рівні 42,2 гривень за долар та 50 гривень на кінець року.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вже не 50 гривень: уряд покращив прогноз щодо курсу долара у 2023 році 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
02.11.2022 1129
Еще материалы раздела «Економіка»