НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.11.2022 31598

Синоптик розповів про "страшенне потепління" в Україні: чи може зникнути зима

Снігу та морозу взимку може бути менше.

Температура повітря в Україні упродовж січня та лютого з 80-х років зросла на 2-2,5 градуси. І ця тенденція йде до зростання. Пише ТСН. 

За словами директора Укргідрометцентру Миколи Кульбіди в інтерв'ю 24 каналу, це страшенне потепління.

При цьому говорити про припинення потепління та початок якихось інших процесів, чи стабілізацію, наразі неможливо, зазначив він.

Кульбіда підкреслив, що попри зростання температури, зима в Україні зникнути на завжди не може. Однак у порівнянні з іншими роками снігу та морозу буде менше.

Він додав, що найбільше зміну клімату в Україні відчули мешканці північних та західних областей. На сході країни змін майже не відчули.

Нагадаємо, за словами синоптиків, у найближчі два місяці на українців чекають морози до -20 градусів та багато снігу. Прогнозується, що морози вдарять одразу на початку зими.

Оценка материала:

3.67 / 3
Синоптик розповів про "страшенне потепління" в Україні: чи може зникнути зима 3.67 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
07.11.2022 31598
Еще материалы раздела «Суспільство»