НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку отримають довгоочікувану нагороду від Всесвіту: що на них чекає  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Пів року шпигували за дронами РФ: хакери розкрили таємну роль Білорусі в ударах по Україні  Гавкає замість нявкати: що відомо про найтаємничішу кішку пустелі  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України  Трамп офіційно подовжив санкції проти Росії — термінвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.11.2022 4962

В Україні знову потеплішає. Синоптик дала прогноз на найближчі дні

8 листопада варто чекати місцями дощі та тумани, але вже в середу-четвер до України повернеться тепло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прогноз у Facebook синоптика Наталки Діденко.

Погода 8 листопада в Києві та в Україні

Невеликі дощі пройдуть у західних областях та на півночі. На решті території - максимум тумани.

Температура повітря найнижчою залишається у східних областях, а також у Сумській, Полтавській - вдень +5...+9 градусів, в західних областях очікується +10...+14 градусів.

"На решті території України завтра вдень стовпчики термометрів блукатимуть поміж +9...+13 градусів", - розповіла синоптик.

У Києві 8 листопада - невеликий дощ, вночі +5...+7 градусів, вдень близько +10 градусів.

Погода в середу-четвер в Києві та в Україні

9-10 листопада передбачається хороша погода - без дощів та тепло, до +10..+13 градусів.

"Перше відчутне похолодання, за попередніми прогнозами, прийде в Україну з наступного тижня", - додала Діденко.

Як повідомлялося, біля української антарктичної станції "Академік Вернадський" зафіксували новий сніговий рекорд. Рівень кучугур сягає понад три метри.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні знову потеплішає. Синоптик дала прогноз на найближчі дні 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
08.11.2022 4962
Еще материалы раздела «Суспільство»