НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
17.11.2022 2658

Новоград-Волинський перейменували на Звягель

Верховна Рада перейменувала місто Новоград-Волинський Житомирської області на Звягель.

630_360_1668612775-963_17.11.22

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив народний депутат Дмитро Костюк.

«Новоград-Волинський район стане Звягельським, місто Новоград-Волинський буде перейменовано на Звягель. Верховна Рада України прийняла історичне рішення», - йдеться у дописі.

Перейменування району підтримали 266 депутатів, а міста – 260.

Як повідомлялося, у червні депутати Новоград-Волинської міської ради підтримали повернення місту історичної назви Звягель.

Новоград-Волинський — місто на Житомирщині. Адміністративний центр району. Вперше згадується у джерелах під 1256 роком як місто Возвягель. Розвинувся як урбаністичний центр Звягель в XVI ст. під пануванням князів Острозьких. Сучасну назву отримав під час перебування у складі Російської імперії. Місто відоме як батьківщина Лесі Українки.

Оценка материала:

5.00 / 3
Новоград-Волинський перейменували на Звягель 5.00 5 3
Політика / Україна
17.11.2022 2658
Еще материалы раздела «Україна»