НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.11.2022 13650

Після снігів і морозів в Україні ще буде потепління: коли чекати

В Україну у листопаді увірвалася зимова погода. Однак сніги й морози – не остаточні. Восени ще буде потепління.

Джерело: Наталка Діденко, пише 24tv.ua.

Щоправда, це потепління буде незначне. Воно відповідатиме показникам останніх днів осені.

Коли в Україні потепліє

Таке-сяке потепління накриє Україну з початку наступного тижня, 22 листопада.

До речі, синоптикиня Наталка Діденко закликала українців не лякатися холодної погоди, адже це нормальна сезонна програма для нашого помірно-континентального клімату.

Яка буде погода в Україні у грудні

За даними синоптичного ресурсу Gismeteo, у перший місяць зими в Україні буде багато снігу. У Києві він падатиме практично кожен день до кінця грудня. З 20-х чисел місяця вдарять сильні морози – температура повітря опуститься до -14 градусів вдень та -18 градусів уночі.

У західних областях на початку місяця снігу не буде, а 5 – 7 грудня обіцяють дощовий період. Затяжні сніги почнуться лише з 18 грудня, а після 22 грудня будуть сильні морози.

На Півдні України, традиційно, пануватиме тепліша погода. У першій декаді грудня температура повітря ще становитиме +6...+9 градусів, а небо буде ясним. Морози обіцяють ближче до кінця місяця. Зауважимо, що снігу буде дуже мало, більше – дощу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Після снігів і морозів в Україні ще буде потепління: коли чекати 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
18.11.2022 13650
Еще материалы раздела «Суспільство»