НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почали серійно виробляти 152-міліметрові снаряди: на них вже пишуть послання окупантам  Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру  Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецептивсе новости дня
Політика
Європа
25.11.2022 173

В ОБСЄ визнали, що агресія Росії "посилює напругу серед учасників організації"

Розв'язана Росією агресивна війна ставить під загрозу існування Організації з безпеки та співробітництва в Європі, тож потрібно докласти зусиль для збереження цієї структури.

Про це заявив спецпосланник чинного голови ОБСЄ Артур Дмоховський на засіданні ПА ОБСЄ у Варшаві, передає  Укрінформ.

"Неоголошена, неспровокована варварська війна в регіоні ОБСЄ становить найбільшу екзистенційну загрозу для організації з моменту її заснування", - сказав дипломат.

За його словами, нещодавня загибель двох громадян Польщі чітко демонструє, що війна, яку веде Росія, становить безпосередню загрозу безпеці не лише України, а й інших країн.

"Захищаючи жертву - Україну - та протиставляючи себе агресору - Росії, ОБСЄ захищає також заснований на правилах міжнародний порядок. Це записано в основоположних принципах організації, які є засадами міжнародної безпеки та стабільності. Російська агресія зруйнувала засади сучасної концепції безпеки, жодні механізми та заходи не змогли запобігти цій атаці в серці регіону ОБСЄ", - наголосив Дмоховський.

Він також зазначив, що російська агресія "посилює суперечки та напругу серед учасників організації".

"На тлі драматичних фактів звірств, які чинить Росія, доки вона не вирішить змінити свою поведінку, навряд чи можна уявити і прийняти повернення до business-as-usual на терені ОБСЄ", - додав Дмоховський.

Оценка материала:

5.00 / 2
В ОБСЄ визнали, що агресія Росії "посилює напругу серед учасників організації" 5.00 5 2
Політика / Європа
25.11.2022 173
Еще материалы раздела «Європа»