НОВОСТИ ДНЯ: Всі категорії. Країна ЄС продовжила дію водійських прав українців на 3 роки  Австрійський банк Raiffeisen більше половини прибутку за 2022 рік заробив на території Росії  Увійшов до десятки найтепліших. Київ встановив новий кліматичний рекорд у січні  У ЗСУ розповіли, чи можуть мобілізувати обмежено придатних до служби  Банки України готові підвищити ставки за депозитами для населення  В Україну йдуть потужні морози: синоптик розказав, де вдарить до -16°  Росії не вистачає сучасної зброї: експерт пояснив, з чим окупанти підуть у наступвсе новости дня
26.11.2022 333

Дефіцит в енергосистемі знижено до 25% - Укренерго

Дефіцит потужності в українській енергосистемі на ранок суботи 26 листопада знизився до 25% порівняно з 30% станом на вечір п’ятниці.

Про це повідомляє НЕК Укренерго.

У компанії зазначають, що енергетики продовжують відновлювати енергосистему.

Повідомляється, що станом на 11.00 запроваджено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших.

«Таким чином, виробники електроенергії зараз покривають близько 75% потреб споживання», — йдеться в повідомленні НЕК.

Водночас ще 25% електроенергії залишаються в дефіциті, тому в суботу на всій території України діє режим обмеження споживання.

Укренерго також зазначає, що компанія більше не визначає які види відключень — аварійні або планові - будуть застосовані, це вирішують обленерго.

«Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават потрібно обмежити споживання в кожній області, а навпаки, який ліміт споживання в області», — зазначив глава оператора Володимир Кудрицький.

Тобто диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А схему відключень, яка дасть змогу дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

«Зараз кожен українець, в будинок якого повернулося світло, може допомогти швидше повернути його іншим, просто економно споживаючи електроенергію. Це дасть змогу менше застосовувати обмеження, спрямовані на запобігання аваріям, а також допоможе енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об'єктів, від яких залежить живлення цілих областей», — резюмували в Укренерго.

Оценка материала:

5.00 / 1
Дефіцит в енергосистемі знижено до 25% - Укренерго 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
26.11.2022 333
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»