НОВОСТИ ДНЯ: "Ідеальний історичний шанс”: росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву  Україну засипле сніг: де різко зміниться погода з понеділка  Як США збираються зупинити Путіна: експертка описала стратегію  Запечене картопляне пюре з сиром та беконом: оригінальний рецепт  Настає справжня зима: відомий синоптик дав прогноз погоди на початок лютого в Україні  "Після авто 1950-х років ти сів у Porsche": інструктор ЗСУ порівняв радянський танк з Leopard 2 і Abrams  Україна готує аеродроми для винищувачів F-16 - Повітряні сили ЗСУвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.11.2022 4233

Мумії із золотими язиками спантеличили вчених

Ймовірно, золотий язик мав допомогти покійному говорити в загробному житті.

31143c893388fcb507c29a66a6f2b714_28.11.22

Археологи з Міністерства туризму та старожитностей у Єгипті виявили мумії з золотими язиками. Пише ТСН. 

Про це пише видання Heritage Daily.

Незвичайні мумії виявили під час розкопок. Археологи прагнули розширити дослідницьку зону некрополя Кувейсіна. Це місце поховання на півночі Єгипту, де розташовані сотні гробниць різних періодів історії.

Під час розкопок вчені виявили мумії з золотим язиком. Він був схожий на амулет і розміщений у роті померлих. Вважається, що цей атрибут клали мертвим, щоб вони могли спілкуватися у загробному житті.

Поховання з такими золотими язиками вже знаходили. Такі мумії були виявлені у лютому та грудні 2021 року. Тоді екземпляри знаходили у храмі Тапосиріс Магна в Александрії та на одній із ділянок поблизу сучасного міста Ель-Бахнаса.

Під час попередніх розкопок у Кувейсі археологи виявили сотні гробниць, кам'яних трун та величезну труну з чорного граніту.

Нагадаємо, Кемпбелл Прайс із Манчестерського університету розвінчав давній міф про те, що стародавні єгиптяни перетворювали тіла померлих у мумії задля їхнього збереження. Він вважає, що ця складна техніка поховання насправді була способом перетворити померлу людину на наближену до богів істоту і зробити її також божественною.

Оценка материала:

5.00 / 3
Мумії із золотими язиками спантеличили вчених 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
28.11.2022 4233
Еще материалы раздела «Суспільство»