НОВИНИ ДНЯ: Ми всі програємо, якщо Путін переможе в Україні, - президент Чехії  Втрачені біткоїни: куди зникли мільйони BTC і як це змінює ринок  Буданов пояснив, чому майбутнє світу пройде через Україну  Йому не було рівних: який автомобіль був найшвидшим у 1980-х роках  Українці виїжджають за кордон через посилення обстрілів цивільної інфраструктури, - НБУ  Класика, якій немає рівних: названо найпопулярніший автомобіль у США  У Трампа зробили нову заяву про можливість миру між Україною та РФвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
29.11.2022 1743

Опади замінять морози: синоптик розповів, якою буде погода цього тижня

Водночас вночі морози будуть

Цього тижня опади припиняться і до України прийде сонячна та стійка погода з невеликими денними морозами. Пише ТСН. 

Про це повідомив народний синоптик Станіслав Щедрін.

"Зима прийде за розкладом. Вже від 2 грудня до України прийде стійка погода з невеликими морозами та сонячним небом. По всій країні, за винятком півдня, температура повітря знизиться в денні години до -2-4° морозу та до -7-14° ночами. Водночас опади припиняться і переважатиме малохмарна та суха погода", - зазначив синоптик.

Щедрін ТСН.ua також розповів, що така морозна погода протримається десь до 10-12 грудня, а далі знову прийде потепління.

"А далі знов потепління до 0+3°, а на півдні до +5+9°", - додав синоптик.

Нагадаємо, що синоптикиня Наталія Діденко повідомила, що до України від другої половини цього тижня прийде відчутне похолодання до 8° морозу. Водночас синоптики раніше прогнозували, що загалом грудень буде теплішим за листопад.

Оценка материала:

5.00 / 2
Опади замінять морози: синоптик розповів, якою буде погода цього тижня 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
29.11.2022 1743
Еще материалы раздела «Суспільство»