НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
04.12.2022 750

Приготуйте теплі речі: якою буде погода на Різдво

В Україні на новорічні свята очікуються морози

Грудень 2022 року в Україні запам’ятається мінливою погодою, серед якої будуть періоди заморозків, так і періоди тепла. Початок січня, на який випадають новорічні свята, також продовжать цю тенденцію. Пише telegraf.com.ua.

Як говориться в прогнозі Гісметео, січень почнеться з сильних морозів, які незабаром зміняться "легким мінусом", а подекуди — плюсовою температурою.

На заході похолодає в останній декаді грудня, а морози протримаються аж до Різдва, після якого температура повітря за пару днів підніметься аж до нуля.

Подібна ситуація спостерігатиметься і в центральних областях, хоча там морози протримаються дещо довше.

На схід похолодання прийде лише перед самим Новим роком, а морози там триматимуться аж до кінця святкового періоду.

Традиційно найтеплішим місцем в Україні є південні області, проте новорічне похолодання дістанеться і туди. Втім, як і в інших областях, воно довго не триватиме, а стовпчик термометра не показуватиме занадто низьких значень.

Оценка материала:

5.00 / 2
Приготуйте теплі речі: якою буде погода на Різдво 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
04.12.2022 750
Еще материалы раздела «Суспільство»